Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2500
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 44,5 kg, 105×110×2 500 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091515
Katalogový kód: KKL0A
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2500 mm
výška 110 mm