Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2300
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 40,9 kg, 105×110×2 300 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091513
Katalogový kód: WMBA3
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2300 mm
výška 110 mm