Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/2100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 37,4 kg, 105×110×2 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091511
Katalogový kód: R3CCF
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 2100 mm
výška 110 mm