Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1900
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 33,8 kg, 105×110×1 900 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091509
Katalogový kód: 46GK9
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1900 mm
výška 110 mm