Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1800
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 32 kg, 105×110×1 800 mm
Na poptávku
528,77
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
1800 mm
výška
110 mm