Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1700
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 30,2 kg, 105×110×1 700 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091507
Katalogový kód: HX76R
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1700 mm
výška 110 mm