Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1600
Výhodná cena
Věrnostní program
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 28,5 kg, 105×110×1 600 mm
Na poptávku
470,69
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
šířka
105 mm
délka
1600 mm
výška
110 mm