Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1200
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 21,3 kg, 105×110×1 200 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091502
Katalogový kód: XX8HP
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1200 mm
výška 110 mm