Nosník stropní předpínaný BEST-ROCK T211/1100
prefabrikovaný nosník z předpjatého betonu, 2 podélné výztuže, vysoká únosnost a tuhost zejména u větších rozponů, hmotnost 19,6 kg, 105×110×1 100 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440091501
Katalogový kód: 0V02X
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
šířka 105 mm
délka 1100 mm
výška 110 mm