Skruž uliční BEST TBV-Q 5D/450/570 horní
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 570 mm
Na poptávku
Dostupné jen v (3) prodejnách
704,22
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440006897
Katalogový kód: GT98N
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
570 mm
průměr
550 mm
značka
BEST
hmotnost
105 kg
typ
skruž
vnitřní průměr
450 mm