Skruž uliční BEST TBV-Q 5C/450/195 horní
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 195 mm
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440006896
Katalogový kód: 7T464
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktové katalogy
BEST Prvky pro podzemní sítě
parametry
výška 195 mm
průměr 550 mm
značka BEST
hmotnost 38 kg
typ skruž
vnitřní průměr 450 mm