Dno uliční BEST TBV-Q 1D/450/380 s výtokem DN 200 bez vložky
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 450 mm, výška 380 mm, DN 200 bez vložky
Na poptávku
584,43
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005529
Katalogový kód: M5JB6
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
380 mm
průměr
550 mm
značka
BEST
hmotnost
84 kg
typ
dno
vnitřní průměr
450 mm