Prstenec uliční BEST TBV-Q 10A/627/390/60
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 390 mm, výška 60 mm
Na poptávku
Dostupné jen v (15) prodejnách
269,83
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005510
Katalogový kód: WM388
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
60 mm
průměr
625 mm
značka
BEST
hmotnost
23 kg
typ
prstenec vyrovnávací
vnitřní průměr
390 mm