Prstenec uliční BEST TBV-Q 10A/627/390/60
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45, vnitřní průměr 390 mm, výška 60 mm
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 4440005510
Katalogový kód: WM388
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktové katalogy
BEST Prvky pro podzemní sítě
parametry
výška 60 mm
průměr 625 mm
značka BEST
hmotnost 23 kg
typ prstenec vyrovnávací
vnitřní průměr 390 mm