Skruž uliční DITON TBV-Q 450/295/5B horní
pro stavbu objektů na zachycování a odvádění dešťových vod z pozemních komunikací, materiál beton třídy C35/45 XF4, vnitřní průměr 450 mm, výška 295 mm
Na poptávku
462,22
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
parametry
materiál
beton třídy C35/45
výška
295 mm
typ
skruž
průměr
550 mm
značka
DITON
vnitřní průměr
450 mm