Utahovák rázový AKU Milwaukee M12FID2-0 bez AKU
bez akumulátoru, napětí 12 V, krouticí moment 170 Nm, 1 300/3 500/4 000/0–4 000 rázů/min, upínací systém 1/4" HEX, akustický tlak 99,25 dB(A), akustický výkon 110,25 dB(A), hmotnost 1,1 kg (včetně akumulátoru)
Na poptávku
Žatec
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001313
Katalogový kód: 39YCS
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M12FID2-0 bez AKU s délkou pouhých 127 mm je ideální pro práci ve stísněných prostorách.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®.
  • Tri-LED poskytují osvětlení s vysokým rozlišením pro zvýšení viditelnosti v pracovním prostoru.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 12 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 1,1 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 1700/2900/3600/0–3600 otáček/min
akustický výkon 110,25 dB(A)
akustický tlak 99,25 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 14,35 m/s2
upínací systém 1/4" HEX
počet rázů 1300/3500/4000/0–4000 rázů/min
krouticí moment 170 Nm