Šroubovák vrtací s příklepem AKU Milwaukee M12FPD2-0 bez AKU
bez akumulátoru, napětí 12 V, krouticí moment 45 Nm, 22 500 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 35/13/13 mm (dřevo/ocel/zdivo), akustický tlak 89 dB(A), akustický výkon 100 dB(A), hmotnost 1,4 kg (včetně akumulátoru)
Na poptávku
Kadaň
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001311
Katalogový kód: J305X
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem Milwaukee M12FPD2-0 bez AKU o délce 152 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • 13 mm kovové sklíčidlo pro rychlou výměnu a upevnění bitů.
  • Ukazatel stavu nabití, kovový klip na opasek a LED osvětlení.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 12 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 1,4 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 1. stupeň 0–450 / 2. stupeň 0–1550 otáček/min
akustický výkon 100 dB(A)
počet příklepů 22500 příklepů/min
akustický tlak 89 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 15,73/1,92 m/s2 (beton/kov)
upínací systém sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání 35/13/13 mm (dřevo/ocel/zdivo)
krouticí moment 45 Nm