Pistole nýtovací AKU Milwaukee M18ONEFPRT-202X
2× akumulátor 2 Ah, napětí 18 V, zdvih 30 mm, 317×63×273 mm, akustický tlak 81 dB(A), akustický výkon 92 dB(A), hmotnost 2,5 kg, nástavce, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
Na poptávku
Žatec
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001308
Katalogový kód: DWG85
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová nýtovací pistole Milwaukee M18ONEFPRT-202X pro všechny trhací nýty včetně nýtů z hliníku, oceli, nerezové oceli a mědi s rozměrem 4,8 až 7 mm.
  • Až 900 nýtů 4,8 mm nebo 500 nýtů 6,4 mm v hliníku na jedno nabití akumulátoru M18™ 2 Ah.
  • ažná síla 20 000 N společně s délkou zdvihu 30 mm vám poskytují dostatečný výkon pro dokončení práce s většími průměry nýtů.
  • Přístup k čelistem bez použití jiného nářadí zaručuje snadné čištění.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • Pistole nýtovací AKU Milwaukee M18ONEFPRT
  • 2× akumulátor 2 Ah M18 B2
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr HD box
  • příslušenství: nástavce 4,8/6/6,4/7 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 2 Ah
rozměry 317×63×273 mm
hmotnost 2,5 kg
šířka 63 mm
délka 273 mm
balení 2× akumulátor 2 Ah
výška 317 mm
akustický výkon 92 dB(A)
zdvih 30 mm