Kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHAC16-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, energie příklepu 1,7 J, 5 080 příklepů/min, upínací systém SDS plus, průměr vrtání 16 mm (beton), akustický tlak 94 dB(A), akustický výkon 102 dB(A), hmotnost 2,6 kg (včetně akumulátoru), kufr HD box
Na poptávku
popis
Akumulátorové kombinované kladivo Milwaukee M18FHAC16-0X bez AKU
- Výkonný mechanismus poskytuje energii úderu 1,7 J.
- Vyvrtá až 58 otvorů průměru 10×50 mm na jedno nabití akumulátoru M18™ HIGH OUTPUT™ 3 Ah.
- Funkce AUTOSTOP™ zastaví nářadí, čímž chrání uživatele před prudkým pohybem.
- Kompatibilní s M18 FDDEC.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-lon
hmotnost
2,6 kg (včetně akumulátoru)
balení
bez akumulátoru
otáčky
0–1400 otáček/min
akustický výkon
102 dB(A)
počet příklepů
5080 příklepů/min
akustický tlak
94 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
energie příklepu
1,7 J
vibrace
10,9/13,6 m/s2
upínací systém
SDS plus
průměr vrtání
16 mm (beton)