Utahovák rázový AKU Milwaukee M18FIW2F12-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, s pojistným kroužkem, krouticí moment 339 Nm, 0–1 000/0–2 400/0–3 400 rázů/min, upínací systém 1/2" čtyřhran, akustický tlak 99,79 dB (A), akustický výkon 110,79 dB(A), hmotnost 1,8 kg (včetně akumulátoru), kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18FIW2F12-0X bez AKU s celkovou délkou pouhých 124 mm zaručuje přístup do omezených prostor.
- Automatické vypínání znemožňuje použití momentu s hodnotou větší než 34 Nm pro ruční utahování, aby bylo zabráněno nadměrnému utažení.
- 1/2" čtyřhran s třecím kroužkem.
- Oboustranný háček.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
hmotnost
1,8 kg (včetně akumulátoru)
balení
bez akumulátoru
otáčky
0–900/0–1650/0–2400/0–1200 otáček/min
akustický výkon
110,79 dB(A)
akustický tlak
99,79 dB (A)
nepřesnost K
3 dB(A)
vibrace
17,24 m/s2
upínací systém
1/2" čtyřhran
počet rázů
0–1000/0–2400/0–3400 rázů/min
krouticí moment
339 Nm