Utahovák rázový AKU Milwaukee M18FIW2F12-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, s pojistným kroužkem, krouticí moment 339 Nm, 0–1 000/0–2 400/0–3 400 rázů/min, upínací systém 1/2" čtyřhran, akustický tlak 99,79 dB (A), akustický výkon 110,79 dB(A), hmotnost 1,8 kg, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001280
Katalogový kód: NC0CU
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18FIW2F12-502X s celkovou délkou pouhých 124 mm zaručuje přístup do omezených prostor.
  • Automatické vypínání znemožňuje použití momentu s hodnotou větší než 34 Nm pro ruční utahování, aby bylo zabráněno nadměrnému utažení.
  • 1/2" čtyřhran s třecím kroužkem.
  • Oboustranný háček.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • 2× akumulátor 5 Ah
  • nabíječka M12-18 FC
  • kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 1,8 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 0–900/0–1650/0–2400/0–1200 otáček/min
akustický výkon 110,79 dB(A)
akustický tlak 99,79 dB (A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 17,24 m/s2
upínací systém 1/2" čtyřhran
počet rázů 0–1000/0–2400/0–3400 rázů/min
krouticí moment 339 Nm