Šroubovák vrtací AKU Milwaukee M18BLDD2-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 82 Nm, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 76/13 mm (dřevo/ocel), akustický tlak 80 dB(A), akustický výkon 91 dB(A), hmotnost 2 kg, spona na opasek, boční rukojeť, nabíječka M12-M18 FC, kufr HD box
popis
Akumulátorový vrtací šroubovák Milwaukee M18BLDD2-502X pro vrtání a upevňování.
- Kompaktní konstrukce (délka 180 mm) zajišťuje vynikající vyvážení a ovládání, vhodné pro aplikace nad hlavou nebo pro práci v těsných prostorách.
- Zdokonalené kovové sklíčidlo 13 mm pro náročné aplikace zaručuje rychlou výměnu nástrojů a jejich dokonalé upnutí.
- Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
- Celokovová oboustranná spona na opasek pro rychlé a snadné zavěšení nářadí.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- šroubovák vrtací AKU Milwaukee M18BLDD2
- 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
- nabíječka M12-M18 FC
- kufr HD box
- příslušenství: spona na opasek, boční rukojeť
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
kapacita akumulátoru
5 Ah
hmotnost
2 kg
balení
2× akumulátor 5 Ah
otáčky
1. stupeň 0–550 / 2. stupeň 0–1800 otáček/min
akustický výkon
91 dB(A)
akustický tlak
80 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
vibrace
2,18/1,86 m/s2
upínací systém
sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání
76/13 mm (dřevo/ocel)
krouticí moment
82 Nm