Šroubovák vrtací s příklepem AKU Milwaukee M18BLPD2-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, krouticí moment 82 Nm, 28 800 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 76/13/16 mm (dřevo/ocel/zdivo), akustický tlak 92 dB(A), akustický výkon 103 dB(A), hmotnost 2,1 kg (včetně akumulátoru), spona na opasek, boční rukojeť, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001272
Katalogový kód: 2SDMK
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem Milwaukee M18BLPD2-0X bez AKU (délka 180 mm) zajišťuje vynikající vyvážení a ovládání, vhodné pro aplikace nad hlavou nebo pro práci v těsných prostorách.
  • Kovové sklíčidlo 13 mm pro náročné aplikace zaručuje rychlou výměnu nástrojů a jejich dokonalé upnutí.
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
  • Celokovová oboustranná spona na opasek pro rychlé a snadné zavěšení nářadí.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 2,1 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 1. stupeň 0–550 / 2. stupeň 0–1800 otáček/min
akustický výkon 103 dB(A)
počet příklepů 28800 příklepů/min
akustický tlak 92 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 11,85/1,86 m/s2 (beton/kov)
upínací systém sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání 76/13/16 mm (dřevo/ocel/zdivo)
krouticí moment 82 Nm