Šroubovák vrtací s příklepem AKU Milwaukee M18FPD3-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, krouticí moment 158 Nm, 33 000 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 89/16/16 mm (dřevo/ocel/zdivo), akustický tlak 95,78 dB(A), akustický výkon 106,78 dB(A), hmotnost 2,2 kg (včetně akumulátoru), spona na opasek, boční madlo, kufr HD box
Na poptávku
Olomouc
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001116
Katalogový kód: FVG63
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vtačka s příklepem Milwaukee M18FPD3-0X bez AKU délky 175 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • 13mm celokovové sklíčidlo pro spolehlivé uchycení bitů.
  • LED svítilna pro lepší viditelnost při slabém osvětlení.
  • Ukazatel stavu nabití.
  • Celokovová oboustranná spona na opasek pro rychlé a snadné zavěšení vašeho nářadí.
  • Individuální řízení jednotlivých článků optimalizuje dobu chodu stroje a prodlužuje životnost.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 2,2 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 1. stupeň 0–500 / 2. stupeň 0–2100 otáček/min
akustický výkon 106,78 dB(A)
počet příklepů 33000 příklepů/min
akustický tlak 95,78 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 11,3/1,5 m/s2
upínací systém sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání 89/16/16 mm (dřevo/ocel/zdivo)
krouticí moment 158 Nm