Šroubovák vrtací s příklepem AKU Milwaukee M18BLPDRC-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, krouticí moment 60,5 Nm, 25 500 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 52/13/16 mm (dřevo/ocel/zdivo), hmotnost 1 kg, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001111
Katalogový kód: 8ZBVR
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem Milwaukee BLPDRC-0X bez AKU o délce 145 mm pro přístup do stísněných míst.
  • 13 mm odolné kovové sklíčidlo pro rychlou výměnu bitů a jejich pevné zajištění.
  • Celokovová oboustranná spona na opasek pro snadné a rychle zavěšení nářadí.
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 1 kg
balení bez akumulátoru
otáčky 1. stupeň 0–550 / 2. stupeň 0–1700 otáček/min
počet příklepů 25500 příklepů/min
upínací systém sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání 52/13/16 mm (dřevo/ocel/zdivo)
krouticí moment 60,5 Nm