Pila kotoučová AKU Milwaukee M12FCOT-0 bez AKU
bez akumulátoru, napětí 12 V, průměr kotouče 76 mm, upínací otvor 10 mm, hloubka řezu (90 °) 16,3 mm, akustický tlak 94 dB(A), akustický výkon 105 dB(A), hmotnost 1,1 kg (včetně akumulátoru), 3× kotouč, kryt
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001103
Katalogový kód: 8SX7Z
Výrobky značky: Milwaukee
popis
  • Ergonomický design pro lepší kontrolu a jednoruční řezání. Váha 1,1 kg a délka 226 mm.
  • Rychloupínací kryt odsávání s nastavením hloubky a optimální možností odsávání.
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 12 V
typ akumulátoru Li-Ion
hmotnost 1,1 kg (včetně akumulátoru)
balení bez akumulátoru
otáčky 20000 otáček/min
průměr kotouče 76 mm
akustický výkon 105 dB(A)
akustický tlak 94 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 2,9 m/s2
upínací otvor 10 mm
hloubka řezu (90 °) 16,3 mm