Rádio stavební Milwaukee M18RADDAB+G2-0 dab+
bez akumulátoru, napájení z akumulátorů MILWAUKEE® M18™ nebo ze síťové zásuvky, USB-C port, AM, FM, DAB+, 442×216×216 mm, hmotnost 4,6 kg
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001081
Katalogový kód: 6MPLK
Výrobky značky: Milwaukee
popis
  • Rozsah ladění: AM/522–1620 KHZ, DAB/174–239 MHZ, FM/87,5–108 MKHZ
  • Dva hlubokotónové reproduktory 88,9cm poskytují vyvážený a čistý zvuk.
  • Dva výškové reproduktory poskytují jasné výšky.
  • Přizpůsobitelný ekvalizér pro lepší kvalitu zvuku a předvolba 18 stanic.
  • Chráněná zásuvka USB-C nabíjí elektronická zařízení v režimu střídavého i stejnosměrného proudu.
  • Napájení z akumulátorů MILWAUKEE® M18™ nebo ze síťové zásuvky.
  • Až 13 hodin provozu s akumulátorem M18™ REDLITHIUM™ 5 Ah.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
rozměry 442×216×216 mm