Kotouč pilový Lumag 5WS700HM 700×30 mm 60 z.
Sleva
ke kolébkové pile WS-700, průměr kotouče 700 mm, upínací otvor 30 mm, 700×10×700 mm, hmotnost 16 kg
Na poptávku
Sleva29 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3290978933
Katalogový kód: 65XP4
Výrobky značky: LUMAG
upozornění
upozornění:
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
parametry
průměr kotouče 700 mm
upínací otvor 30 mm
počet zubů 60
šířka 700 mm
délka 700 mm
výška 10 mm