Pila stolová Lumag FS 350-1200PRO
na dlažby a kámen, výkon 2 000 W, napětí 230 V, průměr kotouče 350 mm, upínací otvor 30 mm, délka řezu 1 200 mm, hloubka řezu (90 °) 107 mm, 770×1 500×1 460 mm, hmotnost 151 kg, kotouč 350×30 mm
Skladem u dodavatele
Můžete mít 20.05. v prodejně
Sokolov
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3290978845
Katalogový kód: 06W4U
Výrobky značky: LUMAG
popis
  • Určena pro řezání keramických dlažeb, žuly, mramoru, cihel atd.
  • Lehce posuvný pogumovaný stůl řezačky.
  • Odnímatelné výsuvné nohy ze čtyřhranné trubky – velká stabilita.
  • Robustní rám kovové konstrukce.
  • Diamantový řezný kotouč 350×30 mm pro řezání za mokra
upozornění
upozornění:
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 8% z ceníkové ceny
parametry
výkon 2000 W
napětí 230 V
pojistka 16 A
krytí IP 54
otáčky 2500 otáček/min
průměr kotouče 350 mm
upínací otvor 30 mm
délka řezu 1200 mm
hloubka řezu (90 °) 107 mm
úhel řezu 0–45 °
rychlost 80 m/s
šířka 770 mm
délka 1460 mm
výška 1500 mm
rozměry stůl 115×1150 mm