Elektrocentrála e-power EP6000-25
motor Honda GX390 8,2 kW, zásuvky 230 V: 2× 16 A, ruční start, zvětšená nádrž, výkon 5,4 kW, napětí 230 V, zdvihový objem 389 cm3, palivo benzín, 600×590×750 mm, hmotnost 111 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
s DPH za KS
dokumenty
1
parametry
výkon
5,4 kW
výkon motoru
8,2 kW
napětí
230 V
fáze
1
krytí
IP 23
zdvihový objem
389 ccm
výdrž
10,4 h
spotřeba
2,4 l/h
objem nádrže
25 l
šířka
600 mm
výška
590 mm
délka
750 mm