Čerpadlo vodní samonasávací AKU Bosch GTP18V-28
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Garance rychlého servisu – oprava profesionálního nářadí do 5 pracovních dnů
Žádné papírování – veškerou administrativu vyřešíme za vás
Více informací
přečerpávací čerpadlo na čistou vodu se samonasáváním, napětí 18 V, G3/4" vnější závit pro připojení hadice, krytí IP 54, upínací systém závit G3/4", průtok 2 800 l/h, 128×158×268 mm
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3260025590
Katalogový kód: R2SW8
Výrobky značky: Bosch
popis
  • Dva pracovní režimy Standard/ECO a časovač 5/10/15 minut.
  • G3/4" vnější závit pro připojení hadice.
  • Vydrží náročné podmínky na pracovišti a nabízí snadnou výměnu oběžného kola.
  • Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a s aliancí akumulátorů různých značek AMPShare.
  • Kompaktní přečerpávací čerpadlo má skládací rukojeť a zavěšovací háček.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 30% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
2
Návod k použití
Bosch Professional
Záruka
Bosch
parametry
krytí IP 54
napětí akumulátoru 18 V
upínací systém závit G3/4"
průtok 2800 l/h
šířka 128 mm
výška 158 mm
délka 268 mm