Vložka Bosch GSR 12V-15/GDR 12V-105
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Teď a tady – reklamaci vyřešíme okamžitě přímo na místě
Kus za kus – při oprávněné reklamaci vyměníme nebo objednáme nový kus
Více informací
do kufru L-Boxx 102, délka 318 mm
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3260010304
Katalogový kód: P4FYD
Výrobky značky: BOSCH
popis
Plastová vložka k uložení malých dílů, určená do GDR 12V-105, GSR 12V-15, GSR 12-15 FC. Rozměry: 318×203×61 mm, hmotnost: 0,2 kg.
parametry
délka 318 mm