Vložka Bosch GDR 12V-105/GSR 12V-15
PRÉMIOVÝ SERVIS BOSCH EXKLUZIVNĚ VE STAVEBNINÁCH DEK
Akce
Teď a tady – reklamaci vyřešíme okamžitě přímo na místě
Kus za kus – při oprávněné reklamaci vyměníme nebo objednáme nový kus
Více informací
do kufru L-Boxx 102, s místem pro nabíječku a 2 akumulátory, délka 332 mm
Skladem u dodavatele
Můžete mít 20.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3260010302
Katalogový kód: S66DR
Výrobky značky: BOSCH
popis
Plastová vložka k uložení malých dílů, určená do GDR 12V-105, GSR 12V-15, GSR 12V-15 FC. Rozměry: 332×203×61 mm, hmotnost: 0,2 kg.
parametry
délka 332 mm