Hřebíkovačka AKU DeWALT DCN45RNN
bez akumulátoru, napětí 18 V, kapacita zásobníku 120 hřebíků, délka hřebíku 19–45 mm, průměr 3,05–3,4 mm, 100×315×272 mm, hmotnost 3,85 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Bezuhlíkový motor pro zvýšení doby chodu na jedno nabití a delší životnost
- Bez nutností připojení hadice, kompresoru nebo plynové kartuše
- Zásobník na hřebíky (až 120 hřebíků) se snadným plněním bez použití pomocného nářadí
- Zvládne nastřelit až 500 hřebíků na jedno nabití na 2Ah baterii
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
typ akumulátoru
Li-Ion XR
napětí akumulátoru
18 V
kapacita akumulátoru
2 Ah
kapacita zásobníku
120 hřebíků
délka hřebíku
19–45 mm
průměr
3,05–3,4 mm
šířka
100 mm
výška
315 mm
délka
272 mm