Stanice bateriová přenosná Könner & Söhnen KS 3000PS-FC
konektivita: 3× USB 2.4, 1× USB 3.0 rychlonabíjecí, 2× USB-C, 2× AC 230 V, 2× DC 12 V, dobíjení: zásuvka/solární panel, LED světlo, výkon 3 000 W, kapacita 3 200 Wh, 300×369×466 mm, hmotnost 40 kg
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3231002169
Katalogový kód: L6JHC
Výrobky značky: Könner & Söhnen
popis
  • Vysoce kvalitní vestavěná lithium-železo-fosfátová baterie (LiFePo4)
  • Čistá sinusová vlna
Čistá sinusová vlna pro napájení i těch nejcitlivějších zařízení a technologie dodávky energie s výkonem až 100 W pro rychlé nabíjení moderních smartphonů a dokonce i notebooků. Má 11 portů pro připojení široké škály zařízení.
  • Robustní hliníkové pouzdro
  • L?D displej
  • LED světlo
Elektrocentrála má vestavěný ultra jasný: režim LED osvětlení, režim LED SOS, režim LED blikání.
  • Několik způsobů nabíjení
parametry
výkon 3000 W
kapacita 3200 Wh
pracovní teplota -10 až +40 °C
šířka 300 mm
výška 369 mm
délka 466 mm