Stanice bateriová přenosná Könner & Söhnen KS 1200PS-FC
konektivita: 1× USB 2.4, 1× USB 3.0 rychlonabíjecí, 2× USB-C, 2× AC 230 V, 2× DC 12 V, dobíjení: zásuvka/solární panel, LED světlo, výkon 1 200 W, kapacita 1 110 Wh, 235×280×365 mm, hmotnost 13,5 kg
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3231002166
Katalogový kód: 2Y2ZR
Výrobky značky: Könner & Söhnen
popis
  • Vysoce kvalitní lithiová baterie
  • Čistá sinusová vlna
  • Robustní hliníkové pouzdro
  • L?D displej
  • LED světlo
Elektrocentrála má vestavěný ultra jasný: režim LED osvětlení, režim LED SOS, režim LED blikání.
  • Několik způsobů nabíjení
parametry
výkon 1200 W
kapacita 1110 Wh
pracovní teplota -10 až +40 °C
šířka 235 mm
výška 280 mm
délka 365 mm