Hřebíkovačka pneumatická Paslode 6625/160-SQ
na laťování, příložky, rámové spoje, obaly, styčníky apod., typ hřebíku páskované 34 °, pracovní tlak 5–8 bar, průměr 3,8–4,6 mm, 150×520×470 mm, hmotnost 7,1 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- I přes enormní sílu lze hřebíkovačku snadno ovládat
- Vynikající vyváženost a ovládání, robustní nářadí s dlouhou životností s osvědčenou kvalitou
- Optimalizovaná hluková izolace
- Optimálně umístěné těžiště nářadí
- První hřebíkovačka u které lze použít také kroužkové hřebíky o délce 160 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
kapacita zásobníku
64 hřebíků
spotřeba vzduchu na 1 výstřel
7,1 l
typ hřebíku
páskované 34°
sbíjecí režim
jednotlivý
pracovní tlak
5–8 bar
průměr
3,8–4,6 mm
šířka
150 mm
výška
520 mm
délka
470 mm
délka hřebíku
100–160 mm
délka vrutu
100–160 mm