Hřebíkovačka pneumatická Paslode 6512/130-SQ
na laťování, příložky, rámové spoje, obaly, styčníky apod., typ hřebíku páskované 34 °, pracovní tlak 5–8 bar, průměr 3,4–4,2 mm, 150×480×470 mm, hmotnost 6,8 kg
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3210340097
Katalogový kód: RM3X8
Výrobky značky: Paslode
popis
  • I přes enormní sílu lze hřebíkovačku snadno ovládat
  • Vynikající vyváženost a ovládání, robustní nářadí s dlouhou životností s osvědčenou kvalitou
  • Optimalizovaná hluková izolace
  • Optimálně umístěné těžiště nářadí
  • První hřebíkovačka u které lze použít také kroužkové hřebíky o délce 160 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Dokumenty výrobce
DOKUMENTY ITW
parametry
kapacita zásobníku 72 hřebíků
spotřeba vzduchu na 1 výstřel 5,4 l
typ hřebíku páskované 34°
sbíjecí režim jednotlivý
pracovní tlak 5–8 bar
průměr 3,4–4,2 mm
šířka 150 mm
výška 480 mm
délka 470 mm
délka hřebíku 90–130 mm
délka vrutu 90–130 mm