Poradíme Vám!
510 000 100, Po–Pá 7:00–17:00 | kontakty | podpora

EVERTILE

EVERTILE, EVERGREEN

Maloformátová krytina s vyspělou technologií protikorozní ochrany (Aluzinc) a vícevrstvou povrchovou úpravou. Do souvrství akrylových barev je uložena vrstva přírodního barevného kamenného granulátu, který dává taškám charakteristický vzhled a jedinečné vlastnosti. Granulát je překryt vrstvou speciálního bezbarvého laku, který povrch chrání před mechanickým poškozením, UV zářením, mechy a řasami. Použití na střechách se sklonem od 10°. (hmotnost 6kg/m2)

EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN

EVERTECH G2

Maloformátová krytina s hladkou matnou povrchovou úpravou, která se na tašky nanáší až po vylisování tvaru, a to v unikátních tloušťkách 100 a nebo 50 mikronů. Použitím ocelového plechu se špičkovou protikorozní ochranou Aluzinc a novou technologií povrchové úpravy jsme mohli prodloužit záruku na 30 let. Použití na střechách se sklonem od 10°. (hmotnost 4,6kg/m2)

EVERTECH G2 EVERTECH G2 EVERTECH G2 EVERTECH G2 EVERTECH G2 EVERTECH G2 EVERTECH G2

EVERGLAZE

Maloformátová krytina s lesklou povrchovou úpravou inspirovanou elegancí glazovaných tašek, která tento styl spojuje s užitnými a technickými výhodami lehkých krytin. Kvalita povrchové úpravy je zárukou dlouhotrvajícího čistého a silného efektu a zvýraznění architektury. Protikorozní ochrana Aluzinc. Použití na střechách se sklonem od 10°. (hmotnost 4,6kg/m2)

EVERGLAZE EVERGLAZE EVERGLAZE EVERGLAZE

Popis

Střešní krytina EVERTILE, EVERGREEN, EVERTECH G2 a EVERGLAZE je maloformátová plechová krytina tvořená díly o ploše cca 0,5 m2 v závisloti na použitém typu krytiny. Všechny varianty se vyrábějí z aluzinkového plechu.

EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTILE, EVERGREEN EVERTECH G2

Montáž

Krytina se pokládá na latě a kotví se nerezovými hřeby z čela přední hrany profilu. Podrobnější informace naleznete v montážním návodu.

Doplňkové prvky

K dispozi je kompletní sortiment doplňků jako závetrné lišty, lemy ke zdi, nášlapné stupně, prosvětlovací tašky, sněhové zábrany, výlezy, odvětrávací tašky a mnoho dalšího. V případě nestandartních požadavků na zhotovení detailů je možné objednat rovinné plechy ve dvou rozměrech s různými povrchovými úpravami pro klempířské zpracování.

Dokumenty