Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Skupina DEK

Holding DEK tvoří skupina firem zabývajících se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů. Mateřská společnost DEK a.s. zabezpečuje pro dceřiné společnosti servisní činnosti ekonomické, IT, personální, marketingové a provozní povahy.

Skupina DEK se důsledně orientuje na prospěch a spokojenost zákazníků. Kromě konkurenčních cen a dodacích podmínek staví svou strategii na vysoké odbornosti a profesionalitě a na komplexním poradenském servisu při dodávkách stavebních materiálů.

Největší společností holdingu jsou Stavebniny DEK a.s. Dlouhodobě zaujímají přední místo mezi dodavateli stavebních materiálů v České republice. Ve Slovenské republice patří k významným dodavatelům materiálů pro střechy, fasády a izolace. Stavebniny DEK provozují 84 poboček v ČR a 17 v SR.

Celkový obrat skupiny v roce 2018 dosáhl 19,6 mld. Kč. V současné době zaměstnává na 2 500 zaměstnanců.

Holdingová společnost DEK a.s. 100% vlastní firmy: STAVEBNINY DEK a.s., STAVEBNINY DEK s.r.o. (Slovensko), DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o., G SERVIS CZ s.r.o. a ARGOS ELEKTRO a.s.