Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Katalog DEK Expres 2020

Katalog DEK Expres
  • 592 stran
  • 65 stran, které vám pomohou s výběrem správného zboží
  • 11 000 produktů k vyzvednutí ve vybraných prodejnách Stavebnin DEK
  • snadná orientace v katalogu – kapitoly rozdělené podle stavebních činností
  • katalog je určen pro všechny řemeslníky, hodinové manžely a kutily
  • v katalogu najdete sortiment nářadí a jeho příslušenství, spojovací materiál, vodoinstalační a elektroinstalační materiály, barvy a laky, zahradní program a mnoho dalšího
Stáhnout katalog ZDARMA

Katalog si můžete ZDARMA vyzvednout také na našich vybraných pobočkách.

Mám zájem o katalogOdesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti DEK a.s. použít vaše osobní údaje za účelem zaslání katalogu a za účelem zasílání dalších obchodních sdělení až do doby odvolání souhlasu.

Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ev. zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích. Poskytnutí souhlasu s užitím osobních údajů k výše uvedenému účelu je dobrovolné a poskytnutý souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro účely zaslání katalogu a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů jsou společnosti skupiny DEK jako společný správce. Zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou vám zasílány další nabídky.