Vyberte si prodejnu
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

Garance nejnižší ceny na trhu

Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě a víme, že u některých produktů je nejdůležitějším faktorem pro nákup právě cena zboží. U vybraných produktů sortimentu zahradního nábytku, grilů a interiérového nábytku (označených symbolem "mincí") jsou naše podmínky natolik zajímavé, že jejich cena jen těžko nachází konkurenci na českém trhu. V případě, že jste našli jeden z našich výrobků s označením "mincí" u naší konkurence levněji, dorovnáme vám cenu konkurence.

Podmínky garance nejnižší ceny

  • Garance nejnižší ceny se vztahuje výhradně na výrobky, které jsou na www.dek.cz označené symbolem "mincí"
  • Garanci nejnižší ceny je možné uplatnit nejdéle do 2 dnů od uskutečněného nákupu. Uskutečněný nákup je nutné doložit nákupním dokladem (účtenkou).
  • Garance se nevztahuje na výprodeje ani jinak zlevněné zboží a platí výhradně pro veřejné ceny konkurenčních eshopů. Cena nesmí obsahovat žádné klubové slevy ani speciální nabídky.
  • Zboží nesmí být prodáváno pod jeho pořizovací cenou dle Zákona na ochranu hospodářské soutěže § 10 a § 11 odst. 1 písm. e).
  • Musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (velmi časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé dodací lhůty, např. přes 14 dní).
  • Cenová záruka platí u cen konkurentů, kteří provozují své obchody v naší zemi regulérně, na základě zdejších platných zákonů a daní a také poskytují záruky a servis. Nevztahuje se tedy na ceny příležitostných prodejců, zahraničních firem či soukromých osob, kteří daný artikl občas prodávají.
  • Zákazník předloží konkurenční nabídku (např. leták), konkrétní adresu produktu (URL) nebo např. vytištěný souhrn, kde bude viditelný kód zboží, foto dokumentace, rozměr a aktuální cena.
  • Předložená konkurenční nabídka se musí týkat stejné značky, modelu, barvy a velikosti, musí být ihned skladem.
  • Při srovnávání ceny DEK s cenou konkurenta musí obě platit současně ve stejný okamžik. Cena konkurenta přitom musí být platná minimálně jeden den.

Našli jste výhodnější cenu?

Napište nám a nezapomeňte přiložit fakturu nebo prodejní doklad. Ozveme se Vám co nejdříve a dořešíme s Vámi podrobnosti.

info@dek.cz