Dočasně jsme změnili otevírací dobu prodejen. Po–Pá 7–16 hod., víkendy zavřeno. Více info zde.
Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Garance nejnižší ceny na trhu

Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě a víme, že u některých produktů je nejdůležitějším faktorem pro nákup právě cena zboží. U vybraných produktů sortimentu zahradního nábytku, grilů a interiérového nábytku (označených symbolem "mincí") jsou naše podmínky natolik zajímavé, že jejich cena jen těžko nachází konkurenci na českém trhu. V případě, že jste našli jeden z našich výrobků s označením "mincí" u naší konkurence levněji, dorovnáme vám cenu konkurence.

Podmínky garance nejnižší ceny

  • Garance nejnižší ceny se vztahuje výhradně na výrobky, které jsou na www.dek.cz označené symbolem "mincí"
  • Garanci nejnižší ceny je možné uplatnit nejdéle do 2 dnů od uskutečněného nákupu. Uskutečněný nákup je nutné doložit nákupním dokladem (účtenkou).
  • Garance se nevztahuje na výprodeje ani jinak zlevněné zboží a platí výhradně pro veřejné ceny konkurenčních eshopů. Cena nesmí obsahovat žádné klubové slevy ani speciální nabídky.
  • Zboží nesmí být prodáváno pod jeho pořizovací cenou dle Zákona na ochranu hospodářské soutěže § 10 a § 11 odst. 1 písm. e).
  • Musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (velmi časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé dodací lhůty, např. přes 14 dní).
  • Cenová záruka platí u cen konkurentů, kteří provozují své obchody v naší zemi regulérně, na základě zdejších platných zákonů a daní a také poskytují záruky a servis. Nevztahuje se tedy na ceny příležitostných prodejců, zahraničních firem či soukromých osob, kteří daný artikl občas prodávají.
  • Zákazník předloží konkurenční nabídku (např. leták), konkrétní adresu produktu (URL) nebo např. vytištěný souhrn, kde bude viditelný kód zboží, foto dokumentace, rozměr a aktuální cena.
  • Předložená konkurenční nabídka se musí týkat stejné značky, modelu, barvy a velikosti, musí být ihned skladem.
  • Při srovnávání ceny DEK s cenou konkurenta musí obě platit současně ve stejný okamžik. Cena konkurenta přitom musí být platná minimálně jeden den.

Našli jste výhodnější cenu?

Napište nám a nezapomeňte přiložit fakturu nebo prodejní doklad. Ozveme se Vám co nejdříve a dořešíme s Vámi podrobnosti.

info@dek.cz