Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Garance – nová služba půjčovny Stavebnin DEK

zveřejněno: 1. 5. 2022

Půjčovna Stavebnin DEK neustále zvyšuje komfort svých zákazníků a do roku 2022 vstupuje s několika novinkami. Tou největší z nich je služba Garance.


Hlavní výhody služby:

    náklady na opravu poškozeného stroje hradíme my, zákazníkovi nejsou účtovány žádné dodatečné náklady

    zákazník má možnost půjčit si libovolný stroj bez jakéhokoliv omezení

    vrácení stroje bez zbytečného čekání, pracovník půjčovny zkontroluje pouze kompletnost stroje

Nejčastější otázky:

Na co vše lze sjednat Garanci?
Službu je možné sjednat na všechny stroje půjčovny Stavebnin DEK s výjimkou spotřebního materiálu. Garanci tak lze využít jak u výpůjčky malé vrtačky, tak i velkého rypadla.
Kdy lze sjednat Garanci?
Služba se sjednává při předání stroje zákazníkovi a platí po celou dobu sjednané výpůjčky. V případě prodloužení výpůjčky lze prodloužit i službu Garance.
Jaké poškození je hrazeno z Garance?
Garance kryje neúmyslné poškození stroje, tedy situace, kdy stroj nebyl používán v rozporu s návodem k obsluze nebo jeho obvyklým užitím. Při sporných situacích se budeme snažit rozhodnout ve prospěch zákazníka.
Je Garance stejná pro všechny zákazníky?
Ano. Garance je stejná pro zákazníky s uzavřenou rámcovou službou i bez ní. Rozdíl v tom není. Pro oba typy zákazníků je služba dobrovolná a není nutné ji při výpůjčce strojů půjčovny Stavebnin DEK povinně sjednávat.


V případě sjednané Garance je krytí vzniklých škod možné uplatnit na poškození předmětu nájmu, která nebyla způsobena v rozporu se Základními podmínkami pronájmu stavební mechanizace a příslušenství půjčovny Stavebnin DEK. Pro uplatnění náhrady plynoucí z Garance musí také zákazník užívat předmět nájmu v souladu s očekávaným způsobem použití a návodem k obsluze. V souladu s návodem také provádí běžnou údržbu stroje a dbá o jeho dobrý technický stav během výpůjčky.