Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Lisovací tvarovka 2v1 – pro vytápění i pitnou vodu

zveřejněno: 4. 9. 2023
úvodní banner

Pipelife Radopress je ucelený systém potrubí a tvarovek, který je vhodný jak pro vytápění, tak pro rozvody pitné vody. Systém splňuje hygienické požadavky pro dlouhodobý přímý styk s pitnou a teplou vodou. Lze jej použít pro podlahové vytápění, do nízkoteplotních soustav s radiátory a ve větších dimenzích také pro chladicí soustavy.

Potrubí je vícevrstvé, skládá se z polyetylenu PE-RT a hliníku. Je ohebné, čímž se snižuje spotřeba kolen a dalších tvarovek. Potrubí si po ohybu uchovává svůj tvar. Tvarovky mají mosazné tělo, ocelové lisovací pouzdro, plastový kroužek a dva gumové těsnicí O kroužky.

Trubky a tvarovky jsou nabízeny v průměrech 16, 20, 26, 32, 40, 50 a 63 mm. Trubky do průměru 32 mm včetně jsou dostupné jak v tyčích, tak v rolích. Větší průměry trubek pak pouze v tyčích.

Tvarovky o průměru 16–32 mm se lisují čelistmi typu TH nebo U. Tvarovky o průměru 40 mm a více se lisují pomocí čelistí TH. Max. provozní teplota v systému je 70 °C a max. provozní tlak 10 bar. Výrobce poskytuje záruku na systém po dobu 10 let.

uvodni banner