Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Legrand Netatmo Smart Home

zveřejněno: 21. 6. 2021
úvodní banner

S chytrou domácností Netatmo můžete jednoduše a odkudkoliv ovládat vytápění, osvětlení, elektrické zásuvky, zavlažování, domovní telefon či kamery. Výrobky Netatmo lze zapojit do systémů chytré domácnosti Smart Home, která ke komunikaci využívá chytré platformy Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant a další.

Vlastnosti chytré domácnosti:

  • změny a další nastavení pomocí aplikace Home + Control
  • jednoduché zprovoznění a spárování přístrojů
  • integrace s jinými přístroji a výrobci (pomocí IFTTT)

  • vzdálené ovládání odkudkoliv na světě
  • automatická aktualizace firmwaru přístrojů
  • 4 letá záruka na produkty Netatmo PRO

Základní prvky chytré domácnosti Netatmo

Wi-Fi brána

Wi-Fi brána je základním prvkem chytré domácnosti Netatmo a je součástí každého startovacího balíčku. Wi-Fi bránou ovládáte vše od topení, osvětlení, zavlažování až po domovní telefon či kamery (přes ZigBee 3.0).

Ovladač scénářů

Ovládač scénářů “doma/mimo domov” slouží zároveň k přepnutí do programovacího módu,  ve kterém se párují přístroje. Dostupné jsou i scénáře „spím/jsem vzhůru“. Tyto scénáře se nastavují pomocí mobilní aplikace Home + Control.

Spínače

Spínače jsou v drátovém nebo bezdrátovém provedení. Pro ovládání okruhu (např. světelného)  vždy stačí jeden drátový spínač, který může být doplněn o bezdrátové. Pomocí aplikace lze spínače přepnout do režimu stmívačů. Pro žaluzie jsou primárně určeny klasické drátové spínače.

Zásuvka

Zásuvky pro napájení jsou pouze v drátovém provedení. Pro instalaci je vhodná elektroinstalační krabička s instalační hloubkou alespoň 40 mm. Zásuvky mohou být dálkově spínané a umožňují měření spotřeby elektrické energie.

Kabelový výstup

Spínaný kabelový výstup je určen pro jednofázové pohyblivé přívody. Kabelový výstup může být ovládán dálkově a také umožňuje měření spotřeby elektrické energie.

Termostatická hlavice

Digitální termostatické hlavice, které se instalují na radiátory místo termostatických hlavic klasických je možné ovládat ručně nebo pomocí aplikace Home + Control. Umožňují individuální regulaci otopných těles včetně nastavení týdenního programu.

Termostat

Termostat pro ovládání zdroje vytápění může být upevněn na zeď nebo být volně stojící. Pro správnou funkci vyžaduje Wi-Fi bránu, která je součástí startovacího balíčku. Vzdálené ovládání je možné realizovat pomocí Home + Control nebo Netatmo Energy.

Moduly

Mikromodul se používá tam, kde není dostatečná hloubka elektroinstalační krabičky pro chytrý drátový spínač. Instaluje se ke svítidlu a kombinuje s bezdrátovými spínači. Binární modul udělá ze stávajícího spínače chytrý spínač, který komunikuje s jedním dalším drátovým prvkem chytré domácnosti (mikromodul pro osvětlení, spínač, zásuvka, kabelový výstup).

Detektor pohybu

Detektor pohybu slouží jako doplňkový senzor, který je určen pro spínání vypínačů, zásuvek nebo kabelových výstupu.

Sada Wi-Fi videotelefonu a vstupního panelu

Sada vstupního panelu (krytí IP 44) a Wi-Fi video telefonu 7", napájeného zásuvkovým adapterem. Volání ze vstupního panelu lze přesměrovat na mobilní telefon (prostřednictvím domácí Wi-Fi a mobilního datového připojení) s aplikací a komunikovat s návštěvou, otevřít jí branku nebo bránu. Kabeláž mezi panelem a telefonem tvoří pouze 2 vodiče.

Wi-Fi videotelefon

Wi-fi video telefon se 7" obrazovkou lze doplnit i do stávajících sad 369230, 3692200 (případně i 369420 a 369430 pro další byt) a umožnit tak přesměrování hovoru na mobilní telefon prostřednictvím domácí Wi-Fi a mobilního datového připojení. Videotelefon je napájen dodávaným zásuvkovým adapterem.

Vybrat si také můžete z různých startovacích sad: