Stavebniny DEK Opava: z důvodu rekonstrukce ulice Těšínská je ve dnech 25. a 26. 9. uzavřen příjezd k pobočce.
Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Chraňte sebe i své okolí

zveřejněno: 18. 10. 2020
úvodní banner

Ochrana zdraví je důležitou součástí naší práce. Záleží nám nejen na našich zaměstnancích, ale také na vás, našich zákaznících. Z tohoto důvodu jsme navázali spolupráci s předními českými výrobci roušek a dezinfekcí a můžeme vám nabídnout účinné produkty na ochranu zdraví před viry a bakteriemi. Chraňte sebe i své okolí. S výrobky DEK to jde snadno.


S námi je dodržování pravidla 3R hračka. S dezinfekcí a rouškami značky DEK máte ze dvou třetin splněno doporučované pravidlo 3R. Dodržování rozestupů už je čistě na vás. Výrobky, které vám nabízíme, pro nás vyrábějí prověření čeští výrobci a jejich kvalitu tak můžeme garantovat. U dezinfekce navíc oceníte její příjemnou vůni a osvěžující efekt.


Jednorázové roušky

V balení najdete 25 klasických jednorázových třívrstvých roušek, klasifikovaných jako zdravotnický prostředek I. třídy. Jejich kvalitou a zdravotní nezávadností si můžete být zcela jisti.

Vrchní a vnitřní vrstvu tvoří 100% polyester, filtr je vyrobený ze 100% polypropylenu (meltblown textile 98 %). Nechybí tvarovací drátek a jemné gumičky pro uchycení za uši.

roušky jednorázové

Dezinfekce na ruce DEK Dezfix

Po zeleném čaji vonící dezinfekce je vhodná i pro časté používání. Bezpečně ničí bakterie a viry, aniž by pokožku vysušovala. Používat ji lze nejen na ruce, ale také na dezinfekci nohou a dokonce i povrchů jako jsou kliky, vodovodní baterie, klávesnice nebo telefony.

dezinfekce na ruce