Prodej nepřerušen. Prodej nepodnikajícím zákazníkům pouze přes e-shop dek.cz
Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Navštivte showroom CERVA ve Stavebninách DEK Praha Stodůlky

Ukončeno

Přemýšlíte o nákupu pracovního oblečení, ale nejste si jistí, zda si dokážete sami vybrat? Nevíte, jaký je rozdíl mezi pracovní a bezpečnostní obuví? Chcete, aby vám pracovní oblečení také padlo a vypadali jste v něm dobře? Navštivte showroom CERVA ve Stavebninách DEK Praha Stodůlky nebo se nejdříve podívejte na produkty značky CERVA na našich stránkách.

Proč se osobně zastavit v showroomu?

Pokud přesně nevíte, jaký produkt si máte pořídit nebo si nejste jistí výběrem správné velikosti, pak je třeba prohlédnout si produkty na ochranu při práci na vlastní oči, případně si nechat na místě i poradit. Obojí nabízí nový prostor showroomu CERVA v prodejně Stavebniny DEK Praha Stodůlky. Na místě je přehledně k vidění nejenom široké portfolio produktů CERVA, ale také proškolený personál, který vám je schopný profesionálně poradit a pomoci vám se správným výběrem produktů chránících při práci.

Co najdete v showroomu CERVA?

Přehledně uspořádané produkty: rukavice, ochrana dechu, sluchu, zraku, pracovní a bezpečnostní obuv a oděvy, které jsou okamžitě k odběru. Proškolený personál, jenž vám je schopný okamžitě poradit. Převlékací kabinku, ve které lze produkty pohodlně vyzkoušet.

Nejste-li si jistí se správným výběrem OOP nebo máte-li jakékoliv jiné pochybnosti, není nic snadnějšího než zavítat do nově otevřeného showroomu. Těšíme se na vás. Mohly by vás zajímat tyto produkty:

Zátky do uší Cerva ED FIT
42,92
 Kč
cena za sada s DPH
Rukavice Cerva PALAWAN 11
54,86
 Kč
cena za pár s DPH
Rukavice Cerva DIPPER šedá 10
50,08
 Kč
cena za pár s DPH
Obuv kotníková Cerva BK FARMER béžová 43
1 646,59
 Kč
cena za PÁR s DPH