Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Za chytrou fasádu, chytrou sportovní kameru

Ukončeno


Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte fasádu s chytrým bonusem. Při  nákupu 20, 40 nebo 80 kusů kbelíků chytrých pastovitých omítek či 8 palet lepicího a stěrkového tmelu v termínu od 16. 9. do 16. 10. získáte chytrou sportovní kameru.


Omítka musí chránit budovou před rozmary počasí a zajistit dlouhou životnost celého objektu. Aby měl stavebník radost ze svého díla, musí omítka také dobře vypadat a přidělávat majiteli do budoucna co nejméně starostí. Proto se nyní vývoj pastovitých omítek, z pohledu ochranné funkce, nejvíce soustředí na odolnost vůči zašpinění a růstu řas na fasádě.


Proč chytré omítky? Protože odolávají!

Pastovité omítky vynikají svými jedinečnými vlastnostmi. Díky moderním technologiím zůstane vaše fasáda stále čistá, pevná a dlouhodobě krásná. Jejich údržba je tak nenáročná. Bonusem pak je, že mnohonásobně snižují riziko tzv. „zelenání fasád“. Chytré omítky se vyrábí v široké paletě barevných odstínů, na své si tedy přijde opravdu každý.


Chytré akční omítky Weber:


Prodejní akce je časově omezená, na rozdíl od nadčasové kvality chytrých omítek Weber.


Do akce se započítává pouze ucelený nákup jednoho typu omítky, jedné barvy, a jedné zrnitosti na jedno závozové místo. Sledujte pravidla a bližší informace o chytrých omítkách a této časově limitované akci na stránkách cz.weber nebo u prodejců stavebních materiálů.