Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Poctivá jídla nyní ve Stavebninách DEK

zveřejněno: 4. 8. 2020

Poctivá hotová jídla DEK

Ve spolupráci s renomovaným kuchařem Radovanem Ježkem jsme pro vás připravili nabídku hotových jídel DEK, která jsou nejen snadná na přípravu, ale také výživná a skvěle zasytí. Všechna trvanlivá jídla DEK můžete zakoupit i na našem e-shopu a skladovat je mimo lednici až 12 měsíců. Chlazená jídla DEK jsou navíc doplněná o přílohy a prodávají se rovnou servírovaná na talířích.

Stačí ohřát a můžete podávat
Poctivé hotovky stačí jen ohřát v mikrovlnce a můžete podávat. Oběd pro sebe, rodinu nebo kolegy tak budete mít připravený během několika minut.

Trvanlivá jídla

  • dlouhá trvanlivost
  • uchovávejte při teplotách do 30 °C
  • žádná éčka, umělá dochucovadla ani barviva
  • polévky, svačiny a hlavní jídla
POLÉVKY

Ochutnejte syté polévky v praktickém 400ml balení. Naši kuchaři pro vás připravili nejoblíbenější české klasiky.

SVAČINY

Rádi byste během dne potěšili své chuťové buňky něčím pikantnějším? Dopřejte si svačinu inspirovanou oblíbenou českou recepturou.

HLAVNÍ JÍDLA

Rychlá příprava, porce tak akorát a kvalitní suroviny vybírané s velkou péčí, to jsou Poctivá jídla DEK. Vyberte si z široké nabídky receptů.

Chlazená jídla

  • 500g porce
  • uchovávejte v lednici
  • žádná éčka, umělá dochucovadla ani barviva
  • české, zahraniční i bezmasé recepty
ČESKÁ JÍDLA

Pestrá nabídka jídel jako jsou svíčková, vepřový vrabec, pečená kachna a další české klasiky doplněné oblíbenými přílohami.

ZAHRANIČNÍ JÍDLA

Máte chuť na italské špagety nebo třeba indické vindaloo? V naší nabídce zahraničních jídel si určitě vyberete.

VEGETARIÁNSKÁ JÍDLA

Gnocchi se špenátem, zeleninové lasagne, bulgur a další jídla jsou perfektní volbou nejen pro vegetariány.


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Trvanlivá jídla

Jaká je trvanlivost jídel?

Jídla mají garantovanou trvanlivost 12 měsíců, ale jsme přesvědčeni, že při správném skladování bude minimální trvanlivost řádově delší. Tuto skutečnost testujeme u pověřených úřadů.

Jak mám jídla skladovat?

V rozmezí od 0 do 30 °C. Jídla není nutné skladovat v lednici ani v mrazáku.

Vadí teplota vyšší než 30 °C?

Máme vyzkoušeno, že krátkodobě se vyšší teploty na kvalitě jídla nijak nepodepíší. V případě, že je jídlo vysokým teplotám vystaveno několik dní, doporučujeme ho již dále neskladovat, ale co nejrychleji zkonzumovat.

Jak jste dosáhli tak dlouhé trvanlivosti?

Připravená a již balená jídla konzervujeme v autoklávu. Sterilují se za vysoké teploty a tlaku. Jedná se o způsob podobný zavařování. Díky tomu to jde i bez éček a konzervantů.

Pro koho je jídlo určeno?

Pro každého, kdo nemá k dispozici lednici, případně čas chodit na oběd do restaurací nebo vařit doma. Jídlo si s sebou můžete vzít na stavbu, na cesty, na chalupu nebo mít zásobu doma pro chvíle, kdy se vám nechce vařit.

Jak si jídlo připravit?

Jídlo stačí jednoduše ohřát v mikrovlnce, v hrnci nebo na pánvi. Pokud vám to situace neumožňuje, stačí uzavřený obal na 10–15 minut ponořit do vroucí vody.

Kdo a kde jídla vaří?

Spolupracujeme s naším dlouhodobým partnerem Radovanem Ježkem, který se na trhu gastronomie pohybuje od roku 1998. Všechna jídla jsou připravována v ČR s vysokými nároky na kvalitu a chuť.

Kde mohu jídlo koupit?

Jídlo zakoupíte ve vybraných prodejnách Stavebnin DEK nebo na e-shopu dek.cz. Dodání je možné do jakékoliv prodejny Stavebnin DEK či na vámi zadanou adresu.

Chlazená jídla

Jak mám jídla skladovat?

V lednici při teplotách v rozmezí od 0 do 4 °C.

Vadí teplota vyšší než 4 °C?

Ve chvíli, kdy je jídlo delší dobu mimo lednici, se zkracuje jeho trvanlivost. Ale je to stejné jako u všech chlazených produktů, které koupíte v supermarketu. Jestliže je převážíte domů nebo do práce a poté je konzumujete, jídlům se nic nestane.

Jaká je trvanlivost jídel?

Jídla mají garantovanou trvanlivost až 45 dní při správném skladování.

Jaká je hmotnost jídel?

Všechna chlazená jídla jsou balena i s přílohami a každé z nich váží 500 g.

Jak si jídlo připravit?

Jídlo připravíte během 3–5 minut v mikrovlnné troubě. Budete-li chtít docílit nejlepšího efektu ohřátí, vytáhněte z mikrovlnné trouby přílohu, kterou není potřeba ohřívat tak dlouho, již po 1–2 minutách.

Proč jsme zvolili tento typ obalu?

Ve stavařském prostředí často není k dispozici jídelní servis. Abychom našim zákazníkům poskytli co největší komfort, nechali jsme obaly vyvinout tak, aby simulovaly běžné talíře a jídlo nebylo nutné nikam přendávat.

Pro koho je jídlo určeno?

Pro všechny, kteří si chtějí dát vynikající plnohodnotné jídlo bez jakýchkoliv kompromisů. Je to ideální volba na doma, do kanceláře anebo na stavbu.

Kdo a kde jídla vaří?

Spolupracujeme s naším dlouhodobým partnerem Radovanem Ježkem, který se na trhu gastronomie pohybuje od roku 1998. Všechna jídla jsou připravována v ČR s vysokými nároky na kvalitu a chuť.

Kde mohu jídlo koupit?

Jídlo můžete koupit v několika vybraných prodejnách Stavebnin DEK. Věříme, že tato novinka bude mít u zákazníků úspěch a počet prodejen s kompletní nabídkou jídel se brzy zvýší.