Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

HardiePlank - Fasádní obklady, které nadchnou

zveřejněno: 6. 4. 2021
hlavní

Co je vláknocement?

Vláknocement je kompozitní materiál z portlandského cementu zesíleného celulózovými vlákny. K těm se přidává písek, voda a malé množství chemických přísad, které zaručí jedinečné vlastnosti a trvanlivost materiálu.

 

Fasádní obklady HardiePlank jsou nehořlavé, splňují třídu reakce na oheň A2 podle ČSN EN 13501-1. Produkty z vláknocementu jsou odolné vůči vodě, plísním, škůdcům, houbám, hnilobě a deformaci. Díky tomu mají dlouhou životnost a navíc jsou odolné vůči UV záření.

výhody

Fasádní obklad HardiePlank:

Je mnohostranným fasádním obkladem se snadnou údržbou, který odolá přírodním živlům a bez velkého úsilí a nákladů si zachová svůj vzhled. Péče o obklad je snadná, téměř bezúdržbová. Obklad není nutné přetírat. Montáž obkladových desek může probíhat horizontálně jako překládaná fasáda nebo vertikálně, například s přiznanou mezerou nebo překladem. Je na výběr v sedmi základních barvách (antracitově šedá, štěrkově šedá, espressso, oříškově hnědá, ocelově šedá, mlhově šedá a sněhově bílá) a je dostupný ve dvou texturách - hladká a vzhled dřeva. Dalších 14 odstínů je možné dodat na objednávku.

realizace


Proč si vybrat právě vláknocement a obklad HardiePlank?

  • Vzhled, který nikdy nevybledne
  • Nesmršťuje se, nepraská, nedeformuje se
  • Snadná montáž díky nízké hmotnosti
  • Nenáročný na údržbu
  • Ekologický
proč hardie

Chcete se dozvědět ještě více?